LARS BERTLE. Olja på pannå.

LARS BERTLE. Olja på pannå.
751053. LARS BERTLE. Olja på pannå.

"Liten målning". Signnerad Bertle. A tergo betitlad. 23x23 cm.

Mindre ytslitage.

Lars Bertle (Född 1925)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Lars Bertle (Född 1925)

Antal besök: 569