Kalmar Auktionsverk
Konst
Grafik
WALTER BENGTSSON. I zodiakens tecken, litografi, signerad.
750835. WALTER BENGTSSON. I zodiakens tecken, litografi, signerad.
ca 62x46 cm.
Åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
ca 62x46 cm.
Åldersslitage.
Kalmar Auktionsverk
1 001