SIDEBORD, teak, Nathan Quality, England, 1960/70-tal.

750761. SIDEBORD, teak, Nathan Quality, England, 1960/70-tal.

Bredd 184 cm, djup 47 cm, höjd 76 cm.

Fuktskador på högra sidan av sideboardet, slitage ytmärken och repor.
En kraftig repa på framsida, ett hantag med en bit limmad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 013