Kalmar Auktionsverk
Glas
Övrigt
VAS, glas, Jan Johansson, Expo, Orrefors, signerad, 1996.
750752. VAS, glas, Jan Johansson, Expo, Orrefors, signerad, 1996.
Höjd ca 27 cm.
Smärre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 27 cm.
Smärre slitage.
Kalmar Auktionsverk
333