PALL, trä och metall, "Ringo", IKEA, 1990-tal.

750625. PALL, trä och metall, "Ringo", IKEA, 1990-tal.

Ställbar höjd.

Bruksslitage, smärre märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ställbar höjd.

Bruksslitage, smärre märken.

Antal besök: 7 409