FIGUR, parian, 1900-tal.

FIGUR, parian, 1900-tal.
75052. FIGUR, parian, 1900-tal.

Kvinnofigur. Höjd 52 cm.

Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kvinnofigur. Höjd 52 cm.

Skador.

Antal besök: 1 202