SKRIVSTÄLL, nysilver, 1900-tal.

75049. SKRIVSTÄLL, nysilver, 1900-tal.

Dekor i form av isbjörn. Längd 35 cm.

Mindre slitage samt saknade glasinsatser.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 478