KRYDDHYLLA. Porslin och trä, 1900-tal.

750443. KRYDDHYLLA. Porslin och trä, 1900-tal.

Längd 57 cm, bredd 14 cm, höjd 41 cm.

Krackeleringar, två lådor med naggar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 325