LJUSSTAKE, tenn, gustaviansk, Johan Anjou, Gävle 1786.

75000. LJUSSTAKE, tenn, gustaviansk, Johan Anjou, Gävle 1786.

Godronnerat skaft på rund fot, höjd ca 17,5 cm.

Slitage, bucklor, ljusmanschett saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 897