Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Klockor & Ur
Övriga ur
VÄGGPENDYL, porslin och trä, 1900-talets första hälft.
74999. VÄGGPENDYL, porslin och trä, 1900-talets första hälft.
Höjd ca 19 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 19 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
453