BESTICK, 105 delar, nysilver, 1900-tal.

74995. BESTICK, 105 delar, nysilver, 1900-tal.

12 matgafflar,12 matknivar, 12 matskedar, 12 bordsgafflar, 12 bordsknivar, 12 bordsskedar, 12 efterrättsgafflar, 3 assiettgafflar, 11 kaffeskedar, såssked, ostkniv, 2 smörknivar, 2 konfekt-syltskedar, serveringssked.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 738