KRUTHORN och TUBKIKARE samt MINITAYRPORTRÄTT, ben, 1800/1900-tal.

74990. KRUTHORN och TUBKIKARE samt MINITAYRPORTRÄTT, ben, 1800/1900-tal.

Längd ca 12-42 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 12-42 cm.

Slitage.

Antal besök: 527