Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Mynt, Medaljer & Frimärken
KRUTHORN och TUBKIKARE samt MINITAYRPORTRÄTT, ben, 1800/1900-tal.
74990. KRUTHORN och TUBKIKARE samt MINITAYRPORTRÄTT, ben, 1800/1900-tal.
Längd ca 12-42 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd ca 12-42 cm.
Slitage.
Gomér & Andersson Linköping
433