KERAMIKFÖREMÅL, bl.a. kaffeservis, "Grand", Gefle.

74983. KERAMIKFÖREMÅL, bl.a. kaffeservis, "Grand", Gefle.

"Grand", 21 delar, 6 koppar med fat, 12 assietter, kaffekanna, sockerskål, gräddkanna.
Fjäril, Karl Ens.
Servisdelar bl.a. Rörstrand.

Krackelyr, slitage. Fjäril med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fjäril, Karl Ens.
Servisdelar bl.a. Rörstrand.

Antal besök: 4 123