GITARR, nylonsträngad, 1900-tal.

749732. GITARR, nylonsträngad, 1900-tal.

Längd 95 cm, bredd 34 cm.
Omärkt.

Bruks och åldersslitage. En stämskruv hoppar över.
Botten delvis släppt i limningen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 95 cm, bredd 34 cm.
Omärkt.

Antal besök: 631