FAT, porslin, Meissen, 1900-tal.

74970. FAT, porslin, Meissen, 1900-tal.

Lökmönster, delvis genombrutet bräm, diameter ca 28 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 642