PARTI AFRIKANA, 8 delar.

PARTI AFRIKANA, 8 delar.
74932. PARTI AFRIKANA, 8 delar.

Enl uppgift från Namibia, högsta höjd 36.

Bruksslitage, en vas med spricka och nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 689