KISTA, troligen Gärsnäs Möbler, 1930-40-tal.

74912. KISTA, troligen Gärsnäs Möbler, 1930-40-tal.

Skuren Ek, längd 130, bredd 58, höjd 61 cm
Lås, nyckel finns.

Bruksslitage, vattenskada, ej fungerande lås.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lås, nyckel finns.

Antal besök: 1 323