HÄSTSULKY, 1900-tal.

HÄSTSULKY, 1900-tal.
748986. HÄSTSULKY, 1900-tal.

Stål längd 330 cm, bredd 133 cm, höjd 90 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
748986. HÄSTSULKY, 1900-tal.

Slitage.

Antal besök: 502