RESVÄSKOR, retro, två stycken.

748968. RESVÄSKOR, retro, två stycken.

Två st. 1950-tal.
Längd 50 - 55 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Två st. 1950-tal.
Längd 50 - 55 cm.

Slitage.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 153