SLAGLÅSPISTOL, 1800-tal samt 2 bajonetter.

748817. SLAGLÅSPISTOL, 1800-tal samt 2 bajonetter.

Längd 21, 35 och 53 cm.

Rost och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 21, 35 och 53 cm.

Rost och slitage.

Antal besök: 508