HYLLA MED SKÅP, jugend, 1910/20-tal.

74862. HYLLA MED SKÅP, jugend, 1910/20-tal.

Ek. Glasat skåp inrett med hyllplan. Längd 138, bredd 32, höjd 174 cm.

Bruksslitage, smärre fanerskador och slagmärken, skåpet under hyllan med fastrostat lås.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 036