SNURRFÅTÖLJ, ett par, betsad böjträ, läder, etikettmärkta Göte möbler Nässjö, 1970-tal.

748447. SNURRFÅTÖLJ, ett par, betsad böjträ, läder, etikettmärkta Göte möbler Nässjö, 1970-tal.

Ställbar med tippfunktion.
Fåtölj rygghöjd 101, bredd 82 cm.
Underrede i metall med plastimiterat överdrag.

Bruks/åldersslitage.
Underrede i metall med plastimiterat trä (Skador)
Plasthandtag saknas på en stol.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ställbar med tippfunktion.

Bruks/åldersslitage.

Antal besök: 960