VAS och FAT, stengods, "Kuli", Britt Louise Sundell, Gustavsberg, samt BRICKA, 1900-tal.

747583. VAS och FAT, stengods, "Kuli", Britt Louise Sundell, Gustavsberg, samt BRICKA, 1900-tal.

Vas, höjd 13 cm.
Fat, höjd 5 cm, diameter 33 cm.
Bricka, Blå Husar, Stig Lindberg, 16 x 8,5 cm.

Smärre slitage.
Smärre tillverkningsdefekter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas, höjd 13 cm.

Smärre slitage.
Smärre tillverkningsdefekter.

Antal besök: 1 417