BILSTERERO, samt KASSETTBAND, format stereo 8, 1900-talets andra hälft.

747572. BILSTERERO, samt KASSETTBAND, format stereo 8, 1900-talets andra hälft.

Bistereo Eref Autozonic.
Kassettband, Ampex, bla. Jimi Hendrix, David Bowie, Deep Purple, Rolling Stones, Led Zeppelin, mfl.

Bruksslitage. Smuts.
Ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bistereo Eref Autozonic.

Bruksslitage. Smuts.
Ej genomgånget.

Antal besök: 687