HÖRNSKÅP, gråvit målad, 1940-tal + 2 st stolar (3).

74705. HÖRNSKÅP, gråvit målad, 1940-tal + 2 st stolar (3).

Hörnskåpet: Höjd 180 cm, Längd 87 cm, Bredd 50 cm.
Stolar, Rygghöjd: 92 cm.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stolar, Rygghöjd: 92 cm.

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 871