SALONGSBORD, Carl Larsson-stil, 1900-talets första hälft.

746630. SALONGSBORD, Carl Larsson-stil, 1900-talets första hälft.

Höjd 77, diameter 72 cm.

Omfattande slitage, färgsläpp, sprickor benkryss.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 77, diameter 72 cm.

Antal besök: 372