Slipsnål med emaljerad platta märkt "Svenska Esso Aktiebolag"
Stämplad Sporr H10, längd 5 cm
Slipshållare med säkerhetskedja, dekor av diagonala ränder
Stämplad Ceson R10, längd 5 cm
Totalvikt ca: 7,07 gram.
Repor.
Totalvikt ca: 7,07 gram.
Repor.