SLIPSNÅL samt slipshållare, 18k guld.

746605. SLIPSNÅL samt slipshållare, 18k guld.

Slipsnål med emaljerad platta märkt "Svenska Esso Aktiebolag"
Stämplad Sporr H10, längd 5 cm
Slipshållare med säkerhetskedja, dekor av diagonala ränder
Stämplad Ceson R10, längd 5 cm
Totalvikt ca: 7,07 gram.

Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalvikt ca: 7,07 gram.

Repor.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 030