SALONGSBORD, senempire, 1800-tal.

74606. SALONGSBORD, senempire, 1800-tal.

Längd 139, bredd 87, höjd 76.

Slitage, repor och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 139, bredd 87, höjd 76.

Slitage, repor och skador.

Antal besök: 390