GUNNAR OLAUSSON. Olja på pannå.

745693. GUNNAR OLAUSSON. Olja på pannå.

Landskap. Signerad G.O. 29x38 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 1 578