COCA-COLA, back, trä, 1950-tal.

745685. COCA-COLA, back, trä, 1950-tal.

Med senare flaskor.
10,5 x 46,5 x 29,5 cm.

Back med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med senare flaskor.
10,5 x 46,5 x 29,5 cm.

Back med slitage.

Antal besök: 8 068