FIOL, märkt Nicolas Bertholini.

745633. FIOL, märkt Nicolas Bertholini.

Etikett med texten "Nicolas Bertholini luthier de SM l'Empereur et de la Cour de France Fecit anno 1810".
Längd 56 cm.

Slitage, repor, strängar och stämskruv saknas. Ej fullständigt genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 56 cm.

Antal besök: 1 863