VÄGGFOTOGENSLAMPA samt FOTOGENLAMPSDELAR, 1900-tal.

74535. VÄGGFOTOGENSLAMPA samt FOTOGENLAMPSDELAR, 1900-tal.

Väggfotogen med glaskupa, höjd ca 40 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 943