DIVERSE, 1700-1900-tal.

DIVERSE, 1700-1900-tal.
74534. DIVERSE, 1700-1900-tal.

Mynt, kikare, möbelbeslag, rakknivar.
Instruktionsbok, Limousine och Cabriolet mm.

Slitage. Instruktionsbok, ej genomgången, första sida med anteckningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 938