GOLVUR, allmoge, signerad, A.A.L Mora, 1800-tal.

745298. GOLVUR, allmoge, signerad, A.A.L Mora, 1800-tal.

Höjd ca 230 cm.
Bredd ca 44 cm.
Nyckel, pendel och lod medföljer.

Bruks/åldersslitage, färgbortfall, senare bemålad, renoverad, en trälist saknas nertill, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 230 cm.
Bredd ca 44 cm.

Antal besök: 1 430