LERKÄRL, 4 stycken.

LERKÄRL, 4 stycken.
744734. LERKÄRL, 4 stycken.

8 liter, 1/4 liter mm.

Bruksslitage, någon mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!
744734. LERKÄRL, 4 stycken.

8 liter, 1/4 liter mm.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 1 345