FÄRDSKRIN, intarsia, tidigt 1800-tal.

744592. FÄRDSKRIN, intarsia, tidigt 1800-tal.

Längd 61 cm, djup 51 cm, höjd 25 cm.

Åldersslitage samt sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage samt sprickor.

Antal besök: 326