BANKETT, 1900-tal.

BANKETT, 1900-tal.
74450. BANKETT, 1900-tal.

Mahogny Längd 62, bredd 34, sitthöjd 45.

Bruksslitage, stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!
74450. BANKETT, 1900-tal.

Bruksslitage, stötmärken.

Antal besök: 656