TRÄLÅDOR, (8), 1900-tal.

TRÄLÅDOR, (8), 1900-tal.
744278. TRÄLÅDOR, (8), 1900-tal.

Största lådans mått, längd 84, bredd 50,höjd ca 14 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 402