FIGURINER, 1 par, porslin, varav 1 st märkt Hutschenreuther.

74395. FIGURINER, 1 par, porslin, varav 1 st märkt Hutschenreuther.

Hemmamålade, daterade 1934.
Höjd 21,5 - ca 22 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hemmamålade, daterade 1934.
Höjd 21,5 - ca 22 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 1 060