SIDEBOARD, bondrokoko-stil, 1900-tal.

743843. SIDEBOARD, bondrokoko-stil, 1900-tal.

Höjd ca 78 cm
Bredd ca 180 cm
Djup ca 55 cm.

Avsiktligt slitage, en nyckelskylt lös.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 78 cm
Bredd ca 180 cm
Djup ca 55 cm.

Antal besök: 3 331