PARTI KURIOSA.

743825. PARTI KURIOSA.

Förvaringslåda för ransoneringskort, stövelknekt, järnmortel, kaffekvarn, stämplar, järnkula, hållare för anteckningsblock, mässingsaskfat, 6 glasunderlägg jugend, bläckhorn slipat glas, brevpress Kosta signerad m m.

Varierande skick, skador och slitage förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!
743825. PARTI KURIOSA.

Antal besök: 590