Tillbringare signerad (AJH?) höjd 17 cm.
Skulptur/ägg signerat (AJH?) höjd 4,5 cm.
Askfat 9 x 15 cm.
Slitage tillbringarens kant.
Askfat 9 x 15 cm.
Slitage tillbringarens kant.