STRINGHYLLA, "The ladder shelf", golvmodell, 1900-talets mitt.

742987. STRINGHYLLA, "The ladder shelf", golvmodell, 1900-talets mitt.

4 gavlar, höjd 215 cm, djup 29 cm.
4 hyllplan, teak bredd 78 cm, djup 30 cm.
13 hyllplan, teak, bredd 78 cm, djup 20 cm.
Lampa medföljer, total höjd, inkusive fäste 27 cm.

Bruksslitage, smärre märken/repor.
Smärre fläckar, lampskärm med smuts.
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 686