SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal, Sverige.

742968. SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal, Sverige.

Stock i björk, beslag i mässing, sammansatt av äldre delar. Längd 111 cm.

Bruksslitage, Håller ej i upphak.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 607