MÖBLER, 4 delar, omkring 1900-talets mitt.

742944. MÖBLER, 4 delar, omkring 1900-talets mitt.

Hallmöbel, furu, längd 90 cm, djup 36 cm, höjd 54 cm.
Soffbord, teak, längd 135 cm, bredd 53 cm, höjd 55 cm.
Byrå,teak, bredd 80 cm, djup 38 cm, höjd 66 cm.
Soffbord, teak, höjd 55 cm, längd 146 cm, bredd 55 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 426