KONSTGLAS, Clown, RBA, Olofström.

742870. KONSTGLAS, Clown, RBA, Olofström.

Höjd ca 17,5 cm.

Bruksslitage. Sko med smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 17,5 cm.

Antal besök: 7 312