FOTOGENLAMPA, stor, rikt dekorerad med damer i krinolin,18-1900-tal.

74285. FOTOGENLAMPA, stor, rikt dekorerad med damer i krinolin,18-1900-tal.

Rikt dekorerad, höjd 135, diameter 70 cm .
Komplett.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Komplett.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 708