KLÄDSKÅP, 1920-tal.

KLÄDSKÅP, 1920-tal.
742822. KLÄDSKÅP, 1920-tal.

Lövträ, längd ca. 90, bredd 50, höjd 192 cm.

Dörr med tapet, repor, list ställvis lös. Front lös, dörr glipar.

Gör en kostnadsfri värdering!
742822. KLÄDSKÅP, 1920-tal.

Antal besök: 1 611