742756. PINS, FRIMÄRKEN, BREVPRESS RONNEBY BRUNN, PLASTSOLDATER, 1900-talets mitt.
Det Bästas Månkarta i relief, 1970-tal.
Blandade frimärken.
Bygglåda, 1940-tal.
Plastsoldater, 1970-tal.
Brevpress Ronneby Brunn, 1920-tal.
Glasögonfodral.
Kopparfodral.
Ficklampa, 1940-tal.
Defekt skelettfigur, 1980-tal.
Pins och nålar, två sköldar.
Varierat begagnat bruksskick.