HERRARMBANDSUR, Omega Seamaster 120M, "Plongeuer de luxe".

742487. HERRARMBANDSUR, Omega Seamaster 120M, "Plongeuer de luxe".

Stål/guld, quartz, cal 1337, ref DB 396.0900, integrerad originallänk, diameter 37 mm.
Tillverkad tidigt 1980-tal.

Fungerande, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tillverkad tidigt 1980-tal.

Fungerande, slitage.

Antal besök: 2 043